Meist

Meil on siiralt hea meel, et oled jõudnud Decorami kodulehele. Decorami sai alguse suurest tahtejõust teha midagi enda oma! Kuna kösitöö ja loovus on alati hingelähedased olnud, siis ongi saanud Decorami eesmärgiks anda inimestele võimalus enda loovus valla lasta ja meisterdada ise! 
 
Decoramis meisterdame komposiitmaterjaliga jesmoniit. Jesmoniit koosneb kipsipulbrist ja vee/akrüüli baasil vedelikust. Väga mitmekülgne ja keskkonnasõbralik materjal, millest on võimalik valmistada erinevaid dekoratiivtooteid. Jesmoniit ei sisalda lahusteid ega lendlevaid orgaanilisi ühendeid. See teeb ta ohutumaks, kui teised samalaadsed materjalid. Materjal kivistub poole tunniga, kuid lõpliku kõvaduse saavutab 24-48 tundi peale vormi valamist.
 
Decorami valikust leiad töötoad, tee-ise komplektid ja e-poes valik valmis dekoratiivtooteid.  Kõik tooted on käsitööna valminud, iga kui viimne on unikaalne ja ainulaande.
 
Töötuba sobib suurepäraselt ürituste pidamiseks. Tiimiüritused, sünnipäevad, beebipeod, tüdrukute õhtud – ideaalne töötuppa! Decorami stuudios on 50m2 hubasust, et saada enda keskkonnast välja ja nautida meisterdamist. Haara sõbrad ja mull kaasa ning tulge veetke koos kvaliteetaega! Korra kuus korraldame ka avalikke töötubasid. Hoia meie instagrami kontol silma peal, seal teavitame kõige esimesena, kui on avalikud töötoad tulemas.
 
Kui sul töötuppa ei ole võimalik tulla ja soovid kodus meisterdada, siis haara e-poest tee-ise komplekt. Komplektist saad valmistada kaks alust, annab sulle võimaluse meisterdada koos kaaslasega või üksi. Valmistamise viise on erinevaid ja silikoon vorme tuhandeid. Täitekomplekt võimaldab sul lõputult meisterdada!
 
Vajad kingitust või soovid enda kodu toonides kindlat alust/dekoratiiveset? Vali sobiv dekoratiivtoode meie e-poest või kirjuta meile enda soov hello@decorami.ee ja valmistame sulle täpselt sellise aluse, nagu soovid.
 
Decorami tooted on müügil ka Pärnus, Sonne kohvikus ja Tallinnas, Levi Design Solarise poes. 
 

Soovid ise oma kätega luua jesmoniidist dekoratiivse aluse?

Privaatsete töötubade sooviga kirjuta meile e-kiri, avalikud töötoad leiad, kui klikid allolevale nupule! 

Shopping Cart
Analytics by Conversios