Kodukaunistuste töötuba 04.01.2024

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

35,00 42,00 

Tootekood: - Kategooria:

Avasta jesmoniidi kunst ja liitu meie hubase töötoaga! Igaüks valmistab endale imeilusa kodukaunistuse just enda soovitud stiilis ja värvidega.

Vabasta oma loovus ja sukeldu Jesmoniidi maailma meie eksklusiivses töötoas! Oled sa siis tulevane kunstnik, iseendale midagi loov inimene või lihtsalt uudishimulik selle mitmekülgse materjali suhtes, meie praktiline töötuba juhendab sind läbi maagilise protsessi, et luua omaenda jesmoniidi meistriteoseid.

Töötoa võlu:

🎨 Õpi ekspertkunstnike käe all: Decorami kogenud kunstnik Laura Peets juhendab töötuba, jagades läbi katsetatud väärtuslikke teadmisi, nippe ja tehnikaid jesmoniidiga töötamisel.

🏺 Loo funktsionaalset kunsti: Sukeldu jesmoniidi käsitöö kunsti ja valmista praktilisi esemeid. Töötoas valmistame erinevaid dekoratiivaluseid, vaase ja teeküünla alused. Kodukaunistused, mis ühendavad stiili ja funktsionaalsuse ideaalselt.

🖌️ Eksperimenteeri värvide ja stiilidega: Avasta Jesmoniidi lõputud võimalused, kui eksperimenteerid erinevate värvide ja stiilidega, et luua tõeliselt ainulaadseid kunstiteoseid.

🛠️ Käed-külge kogemus: Saad käed materjaliseks ja koged rõõmu ise millegi ilusa loomisest, kui valad, lihvid ja kujundad omaenda Jesmoniidi loomingu. Seal juures omades null oskusi kunsti või mõnes muus vallas.

🌿 Keskkonnasõbralik loovus: Suuna oma loovus keskkonnasõbralikule rajale koos jesmoniidiga, keskkonnasõbraliku materjaliga, mis võimaldab sul loovust teostada teadliku südametunnistusega. Jesmoniit ei sisalda lahusteid ega lendlevaid orgaanilisi ühendeid.

 

Töötoa detailid:

📅 Kuupäev: 04.01.2024 

Aeg:  18.00 

🏢 Asukoht: Decorami Stuudio, Ahtri 12, WTCT hoone. Sissepääsu info kirjas ”võta ühendust” all

🎨 Valmistame: ühe järgnevast sinu ostetud pileti alusel – väike ovaalne alus, teeküünla alus, suur ovaalne alus või vaas!

🌿 Pilet:  sisaldab ÜHTE osalejat 

 

Kellele töötuba sobib:

Meie töötuba on avatud kõigile ja ei vaja ühtegi eelnevat kogemust, et töötoas osaleda. Oled sa siis üksikisik, kes otsib loovat väljundit või hoopis koos sõbranna, lapse, või mõne muu kalli lähedasega, kes soovib unikaalset ühiselamust, see töötuba on sinule ideaalne!

Liitu Jesmoniidi revolutsiooniga:

Koge kunsti loomise põnevust Jesmoniidiga, materjaliga, millel ei ole piire (küll aga vahel on jonnakas kah 😉 ). Süttigu kirg praktilise käsitöö vastu ja võta koju kaasa omaenda käsitsi valmistatud kodukaunistus.

DECORAMI – praktilise kunsti austajad

Pileti valik

Väike ovaalne alus, Teeküünla alus, Suur ovaalne alus, Dekoratiivvaas

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Analytics by Conversios