Töötuba

Kas otsid tegevust enda järgmise ürituse jaoks? Jesmoniidi töötuba sobib suurepäraselt sünnipäeva, tiimiürituste, beebipeo või tüdrukuteõhtu pidamiseks. Kirjuta meile hello@decorami.ee ja broneeri sobiv kuupäev!

Tule ja ava enda loominguline potensiaal Decorami jesmoniidi töötoas. Töötoas valmistame erinevaid praktilisi kodu dekoratiivtooteid. Dekoratiivaluseid saab kasutada näiteks võtme,- küünla- või ehte hoidjana või hoopis köögis soola-pipra toosi alla. Dekoratiiv vaas on aga ilus riiulikaunistus ja selles on ka hea mõnda taime paljundada.

Töötubade vormide võimalused aina laienevad. Hetkel saab meie juures töötoas meisterdada järgnevaid dekoratiivtooteid :

  • Väike ovaalne alus 35 eur/inimene
  • Teeküünla hoidja 35 eur/inimene
  • Dekoratiiv vaas 42 eur/inimene
  • Suur ovaalne alus 42 eur/inimene
  • Võimalik ka kombineerida erinevaid vorme, kui soovite valmistada ühes töötoas näiteks väikse aluse ja vaasi koos.

Jesmoniidiga meisterdades on värvi ja stiili valikuid väga palju. Iga osaleja saab ise valida värvi ja stiili, et valmiv meisterdus, sobiks just täpselt tema koju. Töötoas jesmoniidiga meisterdamine on väga lihtne ning huvitav, sobib kõigile (ka meestele 😉 ) ja ei vaja eelnevaid teadmisi või kunstioskust absoluutselt!

Töötoas juhendan ja aitan teil materjaliga toimetada, et saaksite valmistada imeilusa kodukaunistuse! Töötuba kestab umbes 2 tundi, sisaldab tuba, meisterdamist, materjale ja juhendamist. Söögid ja joogid haarake julgelt kaasa! Alus kivistub vahepeal umbes 30 minutit, ideaalne snäkkimiseks ja seltskonnaga muljetamiseks.

Töötoas min osalejate arv on 6 ja max on 16 inimest. Kui soovite, et sõidame teie asukohta üritusele kohale, siis tuleb transpordi kulu lisaks.

Materjal, mida töötoas kasutame on jesmoniit. Jesmoniit on komposiitmaterjal ja segatakse kokku kahest ainest – kipsipulbrist ja vee/akrüüli baasil vedelikust. Väga mitmekülgne ja keskkonnasõbralik, millest on võimalik valmistada erinevaid dekoratiivtooteid. Ei sisalda lahusteid ega lendlevaid orgaanilisi ühendeid. See teeb ta ohutumaks, kui teised samalaadsed materjalid. Materjal kivistub poole tunniga (see aeg on snäki paus!), kuid lõpliku kõvaduse saavutab 24-48 tundi peale vormi valamist.

Decorami stuudios on 50m2 mõnusat olemist sulle ja su seltskonnale.  Võta sõbrad, snäkk ja mull kaasa ning tulge veetke koos kvaliteetset aega! Vastavalt üritusele on sul võimalik stuudio kaunistada ka enda kaunistustega. Asukoht Kristiine keskuse lähistel, Madara 14.
Parkimine on maja ees tasuta.

Oma ürituse broneerimiseks kirjuta hello@decorami.ee.

Näitan kõiki 5 tulemust

Shopping Cart
Analytics by Conversios