Meist

Decorami peamiseks eesmärgiks on anda inimestele võimalus enda loovus valla lasta ja meisterdada ise!

DECORAMI

Decorami sai alguse armastusest käsitöö ja loovuse vastu. Jesmoniit, meie peamine materjal, võimaldab luua mitmekülgseid ja vastupidavaid dekoratiivtooteid, olles samal ajal ohutum ja keskkonnasõbralikum alternatiiv teistele sarnastele materjalidele.

Meie valikust leiad mitmeid erinevaid käsitööna valminud disainitooteid, tee-ise komplekte ning lisaks pakume võimalust osaleda ka meie töötubades, kus igaüks saab meisterdada omanäolise ja isikupärase disainielemendi.
Meie hubases stuudios on võimalik korraldada ka eraüritusi, olgu selleks siis tiimiüritus, tüdrukute õhtu, beebipidu või sünnipäev.

MEIE MISSIOON

Meie missiooniks on inspireerida ja toetada inimesi nende loovusretkedel, pakkudes meisterdamisvõimalusi keskkonnasõbraliku ja vastupidava jesmoniidiga.

MEIE VISIOON

Meie visiooni tugisammasteks on unikaalsus, usaldusväärsus, loovus, kvaliteet ning lihtsus. Unistame sellest, et meie kliendid tunneksid meid kui sooja, sõbraliku ja inspireeriva ettevõttena.

DECORAMI STUUDIO

“Kus loovus saab alguse ja jesmoniidiga meisterdamine muutub elamusrikkaks seikluseks.”

0

TÖÖTOAS OSALENUT

Decorami stuudios on viidud läbi ütlemata toredaid tiimiüritusi, sünnipäevasid, beebipidusid ja tüdrukuteõhtuid.

0

SISUSTUSELEMENTI

Decorami stuudios on käsitööna valminud üle tuhande jesmoniidist dekoratiiveset.

0

TEE-ISE KOMPLEKTI

Lisaks dekoratiivtoodetele on meie stuudios valminud ka mitmeid ja mitmeid tee-ise komplekte. Komplekt sobib kingituseks või toredaks ühistegevuseks lähedasega.

Est. 2020

Decorami lugu

Nagu ka varem mainitud, sai Decorami alguse armastusest käsitöö ja loovuse vastu.Kuigi Decorami sündis juba mõned aastad tagasi läbi armsa Triinu Luidalepa käte, siis täna paneb kogu oma vaba aja, hinge ja armastuse Decoramisse Laura Peets.

Decorami jõudis Laura kätesse üsna juhuslikult, täpsemalt läbi sotsiaalmeedia koostöö. Sõbrannaga koos sai katsetatud esimest korda elus jesmoniidiga meisterdamist ning tee-ise komplekti valmistamine oli mõnusalt meeldejääv.
Kui tolle-aegne omanik mõne aja möödudes teatas, et on otsustanud Decorami müüki panna avastas Laura, et just see võiks olla miski mis aitaks tal ühendada oma kire käsitöö, loovuse ja ettevõtluse vastu.

Uus ettevõte asustatud koos sõbranna Alexandraga 2022 aasta alguses ja juba kohe tuli silmitsi seista ootamatu väljakutsega. Nimelt alles ise materjaliga tutvudes tuli hakata täitma suurel hulgal eritellimusi ja seda Laura enda väga pisikesest köögist. Üsna pea oli selge, et selline toimetamine ei ole jätkusuutlik ja nii sai vastu võetud otsus rentida ruumid Decorami Stuudio jaoks.

Tahe kasvada ja areneda oli suur ning juba peagi toimusid Decorami Stuudios esimesed avalikud ja privaatsed töötoad.
Decorami arengusse on läinud palju magamata öid, palju õppimist, katsetamist ja tänaseks võib meie tooteid leida mitmetelt poelettidelt nii Tallinnas kui ka Tartus.

Aasta 2023 tõi Decoramile suured muudatused, nimelt sai Laurast ettevõtte ainuomanik(täielik “Girl Boss” tunne!) ja toimusid olulised uuendused. Tootearendus töötubade vormidele, brändi uuendus, uus ja hubane stuudio vaatega merele ja linnale ning palju muud.

Olen siiralt tänulik kõikidele, kes on mind Decorami teekonnal toetanud! Tänu Teie toele on Decorami(ja mina kaasa arvatud) saanud areneda ja kasvada ning siit lähme tugevalt ja jõudsalt edasi!

Decorami süda ja hing

Laura Peets

Laura kirg käsitöö, loovuse ja ettevõtluse vastu on aidanud Decoramil kasvada ja areneda. Tema pühendumus on viinud ettevõtte uuele tasemele, toonud kaasa brändiuuendusi, inspireerivaid töötubasid ning loonud keskkonna, kus inimesed saavad oma loomingulisust avastada.