Tee-ise komplektid

LASE OMA LOOVUS VALLA
SOETA KOHE

Tee-ise komplektiga meisterdad jesmoniidist dekoratiivaluseid oma kodus!

Tee-ise komplektist saab valmistada kaks dekoratiivalust, haara sõbranna punti ja meisterdage koos!

Komplektist leiad põhjaliku juhendi ja kõik vajalikud materjalid, et ise oma kodu mugavustes valmistada jesmoniidist dekoratiivalus. Vajad juurde ainult köögikaalu, et materjali õigesti kaaluda.

Aluste valmistamise viise on väga palju erinevaid ja tee-ise komplektiga saab kõiki neid eri-viise teha! Enne kui alustad, vali välja, millist alust sa sooviksid valmistada. Vaata ka lisa inspiratsiooni meie instagrami kontolt @decorami.ee , kus on palju erinevaid videosid ja pilte tehtud alustest.

Kui soovid, et su alus ilusti sätendaks, vali meie kodulehelt juurde foolio leht, et kaunistada enda alus kulla ja karraga. Meie valikust leiad hetkel kuldset ja hõbedat fooliot.

Kui sul on soov rohkem aluseid meisterdada ja materjali jääb puudu, siis võta lisaks ka täitekomplekt. Tee-ise täitekomplekt sisaldab ainult materjali ja soovikorral lisa värvipigmente.

Komplekti kuuluv silikoonvorm on väga vastupidav, ning jääb sulle alles ja saad seda teinekord veelgi kasutada!

Kirjuta meile julgelt hello@decorami.ee või Instagrami DM-i, kui sul tekib lisaküsimusi!

Isikupärane sisustuselement

Vali värvilahendus mis sobib just sinu koduga!

Tee-ise komplekt sisaldab kõike vajalikku, et valmistada 2 dekoratiivset ja omanäolist jesmoniidist ovaalset alust. Tee-ise komplektiga saad aluse stiili ja värvi ise valida, et see sobiks valatult sinu interjööriga!

Lihtne valmistada

Kaasas põhjalik juhend ja kõik vajalikud materjalid, vajad ainult mugavat asukohta ning köögikaalu materjali kaalumiseks.

Palju erinevaid viise

Lase loovusel lennata! Aluse valmistamiseks on mitu erinevat viisi. Piilu lisainspiratsiooni saamiseks meie instagrami kontot.

Meisterdage koos

Ühest komplektist saab valmistada kaks alust, haara sõbranna punti ja meisterdage koos! Rohkemate aluste valmistamiseks soeta lisaks täitekomplekt.