Kuumaalus vikerkaar ”Money green”

Out of Stock

22,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Käsitööna valminud kuumaalused on valmistatud keskkonnasõbralikust materjalist. Kuumaalused on väga vajalikud, et kaitsta erinevaid pindu kuumuse ning plekkide eest. Lisaks saab neid kasutada ka muuks otstarbeks kui tassialusteks. Pane vaid oma loovus tööle.  Kuumaalused on kuumakindlad kuni 200 kraadi. Kuumaalused on kaetud veekindla kihiga, mis muudab nende puhastamise lihtsaks. Kuumaaluste pesemiseks tuleb kasutada sooja seebivett ja õrna käsna. Kuumaalused ei ole sobivad nõudepesumasinas ega mikrolaineahjus kasutamiseks.

Kõik meie e-poes olevad tooted on valmistatud käsitööna ning seetõttu on iga toode omanäoline ja unikaalne. Tulenevalt materjali eripärast võib tootel esineda õhumullidest tingitud pisikesi auke või muid ebatasasusi. Neid ei loeta praagiks, kuna need ei mõjuta toote kasutamist selleks ettenähtud otstarbel. Kaetud vetthülgava kihiga.

Hooldusjuhised:

  • Plekid tuleb eemaldada koheselt pehme lapi ja sooja seebiveega
  • Mitte kasutada nõudepesumasinas ega mikrolaineahjus
  • Ei sobi toidu serveerimiseks
  • Ei sobi seebialuseks

Suurus 19 x 10,5cm, kõrgus u 1,5-2 cm

Kui Te ei leidnud e-poest sobivat värvi alust, kirjutage meile hello@decorami.ee ja valmistame teile spetsiaalselt teie soovitud toonides aluse!

Mis materjal on JESMONIIT ? Loe lähemalt SIIT 

Kuumaalus vikerkaar ''Money green''

Lisa korvi