Pakett 3

SUUR VIKERKAAR KUUMAALUS VÕI EHTETOOS KAANEGA

Hind: 52€/inimene

Töötuba kestab umbkaudselt 2 tundi, mille sisse jääb pool tundi vaba aega, mille ajal anname materjalile aega kivistuda. Et seda aega sisustada võid näiteks enda snäkid ja joogid võib julgelt kaasa haarata. Kohapeal on olemas tee ja kohvi valmistamise võimalus(kohvikoor too palun ise kaasa) ning olemas on pokaalid, väikesed lusikad ja muu nipet-näpet.
Töötuba mahutab 6-17 inimest, minimaalne osalejate arv on 6, hind tuleb siis 6 x valitud paketi summa.

Avasta Jesmoniidi Kunst – Liitu Meie Eksklusiivse Töötoaga

Vabasta oma loovus ja sukeldu Jesmoniidi maailma meie eksklusiivses töötoas! Oled sa siis tulevane kunstnik, iseendale midagi loov inimene või lihtsalt uudishimulik selle mitmekülgse materjali suhtes, meie praktiline töötuba juhendab sind läbi maagilise protsessi, et luua omaenda Jesmoniidi meistriteoseid.

Töötoa võlu

🎨 Õpi ekspertkunstnike käe all: Meie kogenud kunstnik juhendab töötuba, jagades väärtuslikke teadmisi, nippe ja tehnikaid Jesmoniidiga töötamisel.

🏺 Loo funktsionaalset kunsti: Sukeldu Jesmoniidi käsitöö kunsti ja valmista praktilisi esemeid, nagu erinevaid dekoratiivalused, dekoratiivvaas ja palju muud, mis ühendavad stiili ja funktsionaalsuse ideaalselt.

🖌️ Eksperimenteeri värvide ja tekstuuridega: Avasta Jesmoniidi lõputud võimalused, kui eksperimenteerid erinevate värvide ja tekstuuridega, et luua tõeliselt ainulaadseid kunstiteoseid.

🛠️ Käed-külge kogemus: Saad käed märjaks ja koge rõõmu käsitöö loomisest, kui valad, lihvid ja kujundad omaenda Jesmoniidi loomingu.

🌿 Keskkonnasõbralik loovus: Suuna oma loovus keskkonnasõbralikule rajale koos Jesmoniidiga, keskkonnasõbraliku materjaliga, mis võimaldab sul loovust teostada teadliku südametunnistusega.

Kellele töötuba sobib:
Meie töötuba on avatud kõigile ja ei vaja ühtegi eelnevat kogemust, et töötoas osaleda. Oled sa siis üksikisik, kes otsib loovat väljundit või hoopis koos sõbranna, lapse, või mõne muu kalli lähedasega, kes soovib unikaalset ühiselamust, see töötuba on sinule ideaalne!

Liitu Jesmoniidi revolutsiooniga:
Koge kunsti loomise põnevust Jesmoniidiga, materjaliga, millel ei ole piire (küll aga vahel on jonnakas kah 😉 ). Süttigu kirg praktilise käsitöö vastu ja võta koju kaasa omaenda käsitsi valmistatud kodu kaunistus.

DECORAMI – Praktilise kunsti austajad

1 Product

Filters
Done
  • 35,00 45,00 
    Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

    Töötoas valmistame jesmoniidist erinevaid praktilisi kodukaunistusi. Dekoratiivalused, vaasid, küünlaalused ja palju muud. Dekoratiivseid kandikuid saab kodusistustamisel kasutada näiteks ehete, toaparfüümi või küünalde hoiustamiseks, köögis sobivad hästi näiteks soola ja pipra toosi alla. Otsid tegevust enda järgmise ürituse jaoks? Jesmoniidi töötuba sobib suurepäraselt näiteks sünnipäeva, tiimiürituste, beebipeo või tüdrukuteõhtu korraldamiseks. Tule ja ava enda loominguline potensiaal […]